Eskişehir Odunpazarı Turu

İstanbul Çıkışlı

Günübirlik

0,00 'den itibaren
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • Atlıhan
  • Balmumu Heylem Müzesi
  • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
  • Devrim Arabası
  • Lületaşı
  • Odunpazarı
  • Porsuk Çayı
  • Sazova Bilim Parkı

1. GÜN

Sazova Bilim Parkı, Devrim Arabası, Odunpazarı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Heylem Müzesi, Atlıhan, Lületaşı, Porsuk Çayı

Kalkış noktalarımızda belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak Eskişehir’e doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak.Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilerinin ardından; Eskişehir’in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi’nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Eskişehir Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubunun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Buradan sonra öğle yemeğimizde meşhur Çi Börek’in tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesini gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Kurşunlu camii ve Külliyesi; Lületaşı Müzesi; Atlıhan el sanatları çarşısı gezilerinden sonra gezimizin son durağı ise Porsuk çayı olacak.Sizlere burada tanıyacağımız serbest zaman sırasında Gondol Turu veya Tekne Turu yapabilir, Porsuk Çayı kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Son gezi noktamızı da bitirdikten sonra İstanbul’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Değerli misafirlerimiz ile kalkış noktalarımızda bir sonraki Enafors Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler

–  Lüks Araçlar İle Gidiş – Dönüş Ulaşım
–  Çevre Gezileri
–  Araç İçi İkramlar
–  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
–  1618 Zorunlu Seyahat Sigortası
–  Araç İçi Kahvaltı Paketi

Hariç Olan Hizmetler

–  Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
–  Kişisel Harcamalar
–  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
–  Öğle Yemeği
Kalkış Noktaları
– 06:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
– 06:20 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
– 06:40 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
– 07:00 Kartal Köprüsü

Önemli Bilgileri

Turumuzda otel konaklaması bulunmamaktadır. Turumuz günübirlik bir turdur. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Enafors Travel  misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamasız tur olması nedeniyle çocuk indirimi uygulanmamaktadır. Müze kart tur fiyatına dahil değildir. Müze kart almayan misafirler ücret ödeyerek müzelere giriş yapabilmektedirler.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç Bilgileri: Mercedes Travego – Tourismo ( 46+1+1 ), Neoplan Cityliner – Tourliner (46+1+1), Temsa Safir – Maraton (46+1+1), Mercedes Sprinter (12+1), Mercedes Sprinter (16+1)

Ek Hizmetler

Tur programına dahil olan tüm milli park ve ören yeri girişleri, yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri, tekne turları, minibüs ücretleri ve turlara göre değişen diğer ücretler bu kapsamdadır. Hangi kuruma bağlı olduğu fark etmeksizin, tüm müze giriş ücretleri misafirlerimize aittir. 0-17 yaş çocuk, 65 yaş ve üstü yetişkin, müzekart sahibi, sarı basın kartı sahibi, engelli kartı sahibi misafirlerimiz, turizm bakanlığı’na bağlı müzelere ücretsiz girebilmektedir. Misafirlerimiz turizm bakanlığı’na bağlı olmayan müzelerdeki giriş ücretlerini kendileri ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan misafirler müze girişlerini kendileri ödeyecektir.

Sigorta Bilgileri

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. ( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. ) ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 2-6 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 0-7 yaş çocuklar ek hizmet bedeli ödemez.
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
Tur tarihleri hakkında bilgi alınız .
0,00
0,00

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri

Edirne İğneada Turu

2 Gün 1 Gece
İstanbul Çıkışlı
Turumuz sonrası serbest zaman ve Otelimize dönüş. Akşam dileyen...
346,00 'den itibaren

Konya Mevlana Şeb-i Arus Turu

2 Gece 3 Gün - 1 Gece Otel Konaklam
İstanbul Çıkışlı
İlk olarak Konya’nın en otantik köylerinden biri olan Sille...
0,00 'den itibaren

Maşukiye-Sapanca-Abant Turu

Günübirlik - 0 Gece Konaklama
İstanbul Çıkışlı
Acentenin konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında Maşukiye’ye ulaşıyoruz....
0,00 'den itibaren

ABANT GÖLÜ – CENNET GÖL TURU

Günübirlik - 0 Gece Konaklama
İstanbul Çıkışlı
Sabah belirtilen noktalardan hareket edip,  ilk olarak Kocaeli ilinin...
0,00 'den itibaren