Güller Göller-Lavanta Bahçeleri

İstanbul Çıkışlı

Günübirlik - 0 Gece Konaklama

0,00 'den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • Ağlasun
 • Burdur
 • Burdur Gölü
 • Can Adası
 • Eğirdir Gölü
 • Isparta
 • Keçiborlu
 • Kuyucak Köyü
 • Sagalassos Antik Kenti
 • Salda Gölü

1. GÜN

Gece yolculuğu.

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı)
22.00 Büyükdere Cad. Gayrettepe Metro Durağı Önü (Denizbank karşısı)
23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
23.20 Kartal Yemek Center
23.30 Gebze Center Avm Önü

2. GÜN

Acentenin konforlu otobüs ve otobüs içi zengin ikramları eşliğinde, Bilecik Afyon üzerinden güller diyarı Isparta’ya sabahın erken saatlerinde ulaşıyoruz. Dünya üzerinde önemli bir gül üretim merkezi olarak kabul edilen Isparta’da ilk ziyaret noktamız Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta bahçeleri ile meşhur Kuyucak Köyü. Lavanta tarlaları denilince akla ilk gelen yer Fransa’nın Provans bölgesidir, fakat Kuyucak Köyü Provans’ın tahtına ortak olmuş durumdadır. Köy içerisinde yapacağımız yürüyüşle lavanta bahçelerinde uzunca fotoğraf molaları vererek gezimize devam ediyoruz. Bu güzel gezinin ardından lavanta bahçelerinden ayrılıp Burdur il merkezini panoramik olarak gördükten sonra Göller Bölgesinde yer alan Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl kenarında vereceğimiz molada çaylar kahveler eşliğinde bolca fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Panoramik olarak göreceğimiz Yeşilova ilçesi sonrasında “Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne doğru yol alıyoruz. Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olarak bilinen Salda Gölü’nde vereceğimiz serbest zamanda yapacağımız yürüyüşlerle ziyaretimize devam ediyoruz. Salda Gölü gezimizin sonrasında Isparta’ya doğru yol alıp, şehir merkezinde Mimar Sinan tarafından yaptırılan Firdevs Camii’ni görüyoruz. Isparta çarşılarında vereceğimiz serbest zamanımızda gül ve gül ürünlerinden satın alabilirsiniz. Sonrasında otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde (Isparta veya Eğirdir)

3. GÜN

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Isparta şehir merkezinden ayrılıp Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Batı Torosların eteklerinde 1700 metre rakımlı, Anadolu’daki en yükseğe kurulmuş antik kent olan Sagalassos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. 9000 kişilik tiyatrosu, kişiye özel antik kütüphanesi, Helenistik çeşme yapısı, Kahramanlık Anıtı (Heron), Agora Alanları, hamam kalıntıları, Odeon ve restorasyonuyla tüm dünyada ses getiren Antoninler Çeşmesi Antik Kent gezimizde göreceğimiz yapılardan bazıları olacak. Sonrasında Toroslardan aşağıya doğru inip Isparta il merkezi üzerinden ilerleyerek bir dönemler sayfiye merkezi olarak bilinen Eğirdir’e ulaşıyoruz. Buradaki bir restoranda alacağımız öğlen yemeği sonrasında minaresi ve camii yapısı ile dünyada tek olan Hızır Bey Camii ziyaretine gerçekleştiriyoruz. Ziyaretimiz esnasında döneminin önemli bir eğitim kurumu olarak kullanılan Dündar Bey Medresesini görüyoruz. Camiden ayrılıp Eğirdir Kale kalıntılarını seyrederek Mustafa kemal Atatürk’e hediye edilen Can Adası ve Yeşil Adaya geçiyoruz. Göl kenarında verilen serbest zamanda konuklarımız, Türkiye’nin dördüncü büyük gölünde yapacakları yürüyüşle bu büyülü ortamın keyfini çıkarabilirler.  Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde (Isparta veya Eğirdir)

4. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eğirdir Gölü’nün seyriyle, elma bahçelerinin arasından geçerek endemik bitki ve hayvanlara ev sahipliği yapan Kovada Gölüne doğru yol alıyoruz. Göller bölgesinde bulunan, Eğirdir Gölü’nün uzantısı olarak kabul edilen Kovada Gölünde turkuaz rengiyle yeşilin tonlarının, doğa ile buluşmasının seyrine dalıyoruz. Sonra Sütçüler Mevkii üzerinden hareketle Göksu Nehri kenarında öğlen yemeğini almak için güzel bir restorana ulaşıyoruz. Öğlen yemeğimiz sonrasında Yazılı Kanyon’a ulaşıyoruz. Hierapolis’te (Pamukkale) köle olarak dünyaya gelen ”Hür İnsan” şiiri ile bilinen önemli bir filozof olarak hayatını yitiren Epiktetos’un yazdığı şiiri okuyup, Antalya Perge üzerinden hareketle Isparta’nın Yalvaç ilçesine ulaşan St. Pavlus’un kullandığı yolu görüp kanyon içerinde su sesi eşliğinde yürüyüşlerimizi yapıyoruz. Gezilerimizin ardından Isparta – Afyon üzerinden hareketle İstanbul’a doğru yol almaya başlıyoruz İstanbul’a varışta siz değerleri konuklarımızla bir sonraki acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama. Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı ile Son Gün Akşam Yemeği Ekstradır)

İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)

Çevre Gezileri

Rehberlik Hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)

Hariç Olan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Ekstra Turlar

Öğle Yemekleri

İçecekler

Önemli Bilgileri

Turumuzda hareket ve dönüş tarihi dahil olmak üzere 1 gece 2 gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Enafors Travel misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Müze kart tur fiyatına dahil değildir. Müze kart almayan misafirler ücret ödeyerek müzelere giriş yapabilmektedirler.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç Bilgileri: Mercedes Travego – Tourismo ( 46+1+1 ), Neoplan Cityliner – Tourliner (46+1+1), Temsa Safir – Maraton (46+1+1), Mercedes Sprinter (12+1), Mercedes Sprinter (16+1)

Ek Hizmetler

Tur programına dahil olan tüm milli park ve ören yeri girişleri, yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri, tekne turları, minibüs ücretleri ve turlara göre değişen diğer ücretler bu kapsamdadır. Hangi kuruma bağlı olduğu fark etmeksizin, tüm müze giriş ücretleri misafirlerimize aittir. 0-17 yaş çocuk, 65 yaş ve üstü yetişkin, müzekart sahibi, sarı basın kartı sahibi, engelli kartı sahibi misafirlerimiz, turizm bakanlığı’na bağlı müzelere ücretsiz girebilmektedir. Misafirlerimiz turizm bakanlığı’na bağlı olmayan müzelerdeki giriş ücretlerini kendileri ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan misafirler müze girişlerini kendileri ödeyecektir.

Sigorta Bilgileri

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. ( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. ) ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 2-6 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 0-7 yaş çocuklar ek hizmet bedeli ödemez.
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
Tur tarihleri hakkında bilgi alınız .
0,00
0,00

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri

Edirne İğneada Turu

2 Gün 1 Gece
İstanbul Çıkışlı
Turumuz sonrası serbest zaman ve Otelimize dönüş. Akşam dileyen...
346,00 'den itibaren

Konya Mevlana Şeb-i Arus Turu

2 Gece 3 Gün - 1 Gece Otel Konaklam
İstanbul Çıkışlı
İlk olarak Konya’nın en otantik köylerinden biri olan Sille...
0,00 'den itibaren

Maşukiye-Sapanca-Abant Turu

Günübirlik - 0 Gece Konaklama
İstanbul Çıkışlı
Acentenin konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında Maşukiye’ye ulaşıyoruz....
0,00 'den itibaren

ABANT GÖLÜ – CENNET GÖL TURU

Günübirlik - 0 Gece Konaklama
İstanbul Çıkışlı
Sabah belirtilen noktalardan hareket edip,  ilk olarak Kocaeli ilinin...
0,00 'den itibaren