Gap Turu

İstanbul Çıkışlı

4 Gece 5 Gün - 3 Gece Otel Konaklamalı

0,00 'den itibaren
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • Adıyaman
  • Gaziantep
  • Mardin
  • Şanlıurfa

4 gece 5 gün -3 Gece Otel Konaklamalı Gap Turu

Düşlediğimiz , özlemini çektiğimiz bölgeye hep beraber gidiyoruz.

1. GÜN

Kalkış noktalarımızda, belirtilen saatlerde, değerli misafirlerimiz ile buluşarak Gaziantep’e doğru hareket ediyoruz.

2. GÜN

Zeugma Mozaik Müzesi – Medusa Cam Müzesi – 14 Şehitler Abidesi – Bakırcılar Çarşısı – Gaziantep

3. GÜN

Halfeti – Birecik Baraj Göleti – Tekne Turu – Fırat Nehri – Cendere Köprüsü – Nemrut Dağı – Adıyama

4. GÜN

Atatürk Barajı – Halepli Bahçe Mozaik Müzesi – Balıklı Göl – Rızvaniye Camii – Sipahiler Çarşısı – Bakırcılar Çarşısı – Şanlıurfa

5. GÜN

Deyrul Zafaran Manastırı – Kasımiye Medresesi – Süryani Kilisesi – Eski PTT Evi – Mardin

Erken alınacak kahvaltıyı takiben Mardin’e hareket ediyoruz ve Mardin’i doyasıya yaşamak için Suryanilere ait Deyrul Zafaran Manastırı, Akkoyunlu Sultan Kasım tarafından yaptırılmış Kasımiye Medresesi sonrasında ibadete açık Suryani Kilisesi, Kıklar kilisesi takiben Eski PTT Evi, UluCamii elbette enerji depolamak için öğle yemeği, Farklı kemer mimarı yapılarına sahip dar sokakları Abbaralar .Taştan yapılmış binaları, daracık sokakları, sarı ve kızıl görüntüsüyle Mardin sizleri fazlasıyla büyüleyecek. Son gezi noktamızı da bitirdikten sonra İstanbul’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Değerli misafirlerimiz ile kalkış noktalarımızda bir sonraki Enafors Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Gidiş – Dönüş Ulaşım       
Çevre Gezileri       
Araç İçi İkramlar       
Profesyonel Rehberlik Hizmeti       
1618 Zorunlu Seyahat Sigortası       
3/4/5 Yıldızlı Otellerde 3 Gece Konaklama       
3 Açık Büfe Kahvaltı       
3 Açık Büfe Akşam Yemeği       
Rum Kale Tekne Turu

Hariç Olan Hizmetler

Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar        
Kişisel Harcamalar        
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri        
Öğle Yemekleri        
Sıra Gecesi        
Nemrut Ulaşım Ücreti

Kalkış Noktaları

19:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
19:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
21:30 Kartal Köprüsü
21:00 Gebze Center

Önemli Bilgileri

Turumuzda hareket ve dönüş tarihi dahil olmak üzere 4 gece 5 gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Enafors Travel misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Müze kart tur fiyatına dahil değildir. Müze kart almayan misafirler ücret ödeyerek müzelere giriş yapabilmektedirler.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç Bilgileri: Mercedes Travego – Tourismo ( 46+1+1 ), Neoplan Cityliner – Tourliner (46+1+1), Temsa Safir – Maraton (46+1+1), Otokar Sultan Maxi (27+1+1), Isuzu Novo Lux (27+1+1), Mercedes Sprinter (19+1), Volkswagen Crafter (19+1)

Ek Hizmetler

Tur programına dahil olan tüm milli park ve ören yeri girişleri, yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri, tekne turları, minibüs ücretleri ve turlara göre değişen diğer ücretler bu kapsamdadır. Hangi kuruma bağlı olduğu fark etmeksizin, tüm müze giriş ücretleri misafirlerimize aittir. 0-17 yaş çocuk, 65 yaş ve üstü yetişkin, müzekart sahibi, sarı basın kartı sahibi, engelli kartı sahibi misafirlerimiz, turizm bakanlığı’na bağlı müzelere ücretsiz girebilmektedir. Misafirlerimiz turizm bakanlığı’na bağlı olmayan müzelerdeki giriş ücretlerini kendileri ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan misafirler müze girişlerini kendileri ödeyecektir.

Sigorta Bilgileri

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. ( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. ) ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 2-6 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 0-7 yaş çocuklar ek hizmet bedeli ödemez.
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
Tur tarihleri hakkında bilgi alınız .
0,00
0,00

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri