Açılış & Lansman

İstanbul Çıkışlı

'den itibaren

Açılış organizasyonu ve lansman, firmanın müşterileri ve sektörel ortakları için oluşturacağı imajın ilk adımıdır.

Kurum imajı ile örtüşen, hedef kitlenin taleplerini karşılayan bir etkinliğe imza atmak amacı ile yola çıkarak organizasyonun tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar müşterimizle yaptığımız görüşmeler ile netleştiriyor akabinde uygulama ekibimiz ve yöneticilerimiz ile etkinlik sonuna kadar kurumlarımızın yanında yer alıyoruz.

 

Catering

Catering hizmetimizde hijyen ve kalite standartlarını baz alarak oluşturduğumuz çözüm ortaklarımız aracılığı ile, misafirlerinize zamanında ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca etkinliğinize özel menü seçenekleri sunar, hizmetin toplam kalitesini sürekli takip ederek dış kaynaklı problemlerin yaşanmasını engelleyerek aksaksız hizmet veriyoruz.

 

Host/Hostes

Etkinlik boyunca kurumunuzu temsil edecek olan host ve hosteslerimiz ile; iletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, prezantabl bir hizmet sağlayıp, gelen misafirlerinizi yönlendirerek ve soruları cevaplayarak en iyi  desteği sunuyoruz.

 

Şov/Müzik

Etkinliklerinizin akılda kalıcı olması için etkinlik amacı ile örtüşen şovlara imza atıyoruz. Müşterilerimize; konser, ritim şov, dj şov, dans gösterisi, lazer şov, kurum ürünleri dahil edilerek hazırlanan şovlar gibi birbirinden farklı seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimiz ile aldığımız karar sonucu katılımcılarımızın hafızasında yer edecek şovlara imza atıyoruz.

 

Teknik

Farklı kategorilerde gerçekleştirilen etkinliklerde ihtiyaç duyacağınız teknik ekipman ve görsel düzenleme analizi, ekipman düzenlemesi ve temini, kayıt deski gibi konularda teknik ekibimizin profesyonel desteği ile etkinlik sonlanana kadar size hizmet veriyoruz.

 

Dekorasyon

Mekan dekorasyonunda birbirinden farklı ve etkinliğe özel kriterleri göz önünde bulundurup, etkinlik imajını güçlendirecek dekorasyon çalışmalarına imza atıyoruz.

Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri

Kongre & Seminer

İstanbul Çıkışlı
Ulusal ve uluslararası olarak gerçekleştirilen kongre ve seminer çalışmalarınızın;...
'den itibaren