Eğlence Organizasyonu

İstanbul Çıkışlı

'den itibaren

Kurumların, çalışanları ya da sektörel  paydaşlarına yönelik gerçekleştirmeyi hedefledikleri kurumsal eğlence etkinliklerinde Four4event ekibi olarak organizasyonun tüm kalemlerinde müşterilerimize destek sunuyoruz.

 

Yılbaşı Eğlencesi

Kurum çalışanlarınız veya sektörel paydaşlarınız için düzenlemeyi hedeflediğiniz yılbaşı organizasyonlarınızda hem kurumsal imajınızı arttırmanız hem de unutulmaz bir geceye imza atmanız için Four4event ekibi olarak müşterilerimize ihtiyaç duyulacak tüm kalemlerde destek sunuyoruz.

Catering, host-hostes, interaktif Showlar, sahne performans, dekorasyon ve daha bir çok kalemde program boyunca tek muhatap ile etkinliğinizi tamamlamanızı sağlıyoruz.

 

Yıldönümü Eğlencesi

Kurumsal imajınızı ve kurum içi iletişimi güçlendirecek olan yıldönümü eğlencelerinizde, konsept belirleme, davetli listesi hazırlama, mekan desteği, dekorasyon, basın çalışması gibi etkinlik öncesi, etkinlik anı ve sonrasında gerekli tüm çalışmalarda firmalarımıza destek sunuyor, özgün ve akılda kalıcı etkinliklere imza atmanızı sağlıyoruz.

 

Piknik Organizasyonu

Kurumsal piknik organizasyonlarınızda, piknik alanı (mekanı) belirlenmesi, masa sandalye temini, servis elemanı desteği, açık hava etkinlikleri (şişme oyun alanları, yetişkin sporları, ekip oyunları..vb), müzik, piknik menüsü oluşturma ve hazırlanması gibi etkinlik boyunca  ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kalemlerde Four4event ekibi olarak destek sunuyoruz.

 

Müşterilerimize, etkinlik boyunca gerekli tüm kalemleri tek muhatap ile sonuçlandırma kolaylığı sunarak, keyif dolu bir eğlence geçirmelerini sağlıyoruz.

Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri