Toplantı & Davet Organizasyonu

İstanbul Çıkışlı

'den itibaren

Resmi ve özel kurumların; toplantı, seminer ve kongre organizasyonlarında, alanında uzman ekibimiz tarafından amacına uygun ve başarı ile tamamlanmış etkinliklere imza atabilmeniz için, süreç boyunca ihtiyacınız olan tüm kalemleri  tek bir çözüm ortağı ile yürütmenizi sağlıyoruz.

 

Koordinasyon ve Yönetim

Kurumsal davetlerinizde, kurum imajınızı güçlendirecek, eksiksiz organizasyonlara imza atabilmeniz amacı ile bu süreci sizinle birlikte yürütüyoruz.

Resmi ve özel kurum/kuruluşların, toplantı, seminer, kongre organizasyonları için etkinlik öncesi ve etkinlik sonlanana kadar anahtar teslim çalışma anlayışımız ile ekip olarak yanınızda yer alıyoruz.

 

Kokteyl & Catering / Açık Büfe

Toplantı ve davetlerinizde hijyen ve kalite standartlarına bağlı kalarak, kurumunuza yakışır şekilde özel olarak hazırlanan menülerle müşterilerinizin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

 

Planlama/Program Yönetimi

Bir tam hizmet organizasyon firması olarak, etkinlik programı oluşturma aşamasından etkinlik sonuna kadar tüm aşamaları planlar, saha ekibimiz ve yönetim kadromuz ile birlikte etkinlik sonuna dek tüm programın yönetimini üstleniriz. Eksiksiz bir etkinlik sağlamak amacıyla müşterilerimize en iyi desteği sunuyoruz.

 

Mekan Seçimi

Organizasyonu üstlenmiş olduğumuz, toplantı ve davetlerinizi gerçekleştireceğiniz etkinlik mekanı seçimlerinde, toplantı içeriği ile uyumlu mimari özellikleri, katılımcılarımız için ulaşılabilirlik avantajları gibi birden fazla detayı bir arada değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmeler sonucunda sizlere alternatif mekan önerilerinde bulunup, yapacağımız değerlendirmeler sonucu en uygun mekanı etkinliğimiz için anahtar teslim şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

 

Davetiye Gönderimi

Etkinliklerinizde yer alacak olan davetlilerinizi liste halinde sunar, onay alınması halinde davetiye tasarımlarını grafik tasarım ekibimiz ile birlikte oluşturuyoruz. Davetiyelerin davetlilere ulaşımını sağlayarak tam destek sunuyoruz.

 

Promosyon Malzemeleri  ve Özel  Hediyeler

Firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesi olan promosyon ürünlerinizi güvenle bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli ve kurum imajınızı güçlendirecek özel tasarım ürünleri uygun fiyatla temin ederek müşterilerimize sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda; müşteri sadakati, zamanında teslimat gibi önem taşıyan hususları hep göz önünde bulunduruyoruz.

Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

info@enafors.com

Telefon numaranızı bırakın. Biz sizi arayıp bilgilendirelim.

Yurtdışı Turlar

Benzer Tur Paketleri