Gezilecek ve Keşfedilecek Yerler Sizi Bekliyor !

Uçak Bileti

 

Uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizde kullandığımız ve tercih ettiğimiz ulaşım yollarından biridir. Bu ulaşım yolu seyahatlerimizde bizleri zaman olarak avantaj sağlasada bazı durumlarda fiyat olarak pahalı olduğundan bütçemizi zorladığı durumlarda olmaktadır.

Enafors Travel olarak sizlere uygun uçak bileti satın almanın bazı yollarınını belirtmek isteriz.

1- Ucuz uçak bileti satın almak için kampanyaları talip etmelisiniz. Bazı havayolu firmaları uçuşlardan bir kaç ay öncesinde kampanyalar ile sizlere oldukça uygun bilet fırsatı sunmaktadır.

2- Seyahat tarihlerinizi esnek tutun. Belirlenen tarihlerinin önce ve sonrasında ki günleride tatiliniz için uygun duruma getirmeye çalışın mutlaka.

3- İmkanınız varsa, hafta sonu yerine hafta içi seyahat etmeyi tercih edin. Hafta sonu birçok insanın şehir dışına yolculuk etmek için zamanı varken, hafta içi çalışma dönemi olduğundan biletlerde fazla yoğunluk olmadığından dolayı ucuz uçak bileti bulunması daha kolaydır.

4- Resmi,dini ve milli tatil günleri için planlarınızı çok önceden hazırlamamızda fayda vardır. Bu gibi tatil günlerinde biletler çok çabuk tükendiğinden takip etmekte fayda vardır.

5- Biletlerinizi acentelerden almanız size avantaj sağlayabilir. Acenteler, sizlere hem tarih konularında esnek olmada hem de otel ve konaklama gibi konularda da birebir yardımcı olarak sizlere uygun bilet almanızda faydalı olacaktır.

6- Yurt dışı seyahatlerde direk uçuşlardan ziyade aktarma süresi kısa olan uçuşlar tercihler arasında olabilir.

 

Sizlere ucuz uçak bileti satın alma konusunda yardımcı olmamızı diliyorsanız bizi arayabilirsiniz.

12 Şubat 2018 157 okunma